Hakkımızda

Firmamız 10 MAYIS 2010 tarihinde kurulmuştur. İlk etapta proje ağırlıklı çalışmaya başlayan firmamız kısa süre içinde yoğun bir çalışma sürecinin sonunda elektrik iç tesisatı, OG, Trafo ve Enerji Nakil Hattı projeleri konusunda Ankara"nın sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Proje alanındaki bu başarı firmamızın uygulama alanına da girmesine hız kazandırmıştır. Bunu müteakiben firmamız ilk olarak proje taahhüdü aldığı müteahhit firmaların elektrik tesisat, ada içi dağıtım ve çevre aydınlatma işlerinin uygulama taahhüdünü de alarak bu alana girmiştir. Uygulama taahhütlerini de zamanında ve eksiksiz yerine getiren firmamız bunun verdiği güvenle çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının ihalelerini takip etmiş ve ihalelerini aldığı işleri büyük bir titizlikle teslim ederek bu alandaki iddiasını ispatlamıştır.

Proje firması olarak çalışma hayatına başlayan firmamız, şu an uygulama konusunda iddiasını ispatlayarak geleceğe güvenle bakmaktadır. İlerleyemiyorsan geriye gidersin prensibi ile hareket eden firmamız bir üst segmentte mücadele edebilmek için gerekli olan eleman altyapısını oluşturmuş. Bünyesinde Proje, keşif, şantiye alanında uzman  teknik personel ile uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların elektrik uygulamalarında çözüm ortağı olmak için gerekli standartları yakalamıştır.

Halen Türkiye"nin çeşitli yerlerinde şantiyeleri bulunan firmamız elektrik uygulamalarında (Elektrik iç tesisat, Zayıf akım, Yangın Algılama ve İhbar sistemi, CCTV ve Güvenlik Sistemleri, Seslendirme Sistemi, Elektrik Telekom Altyapı, Trafo, Enerji Nakil Hattı, Jeneratör tesisleri) marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tasarım ve Yazılım : DDG Bilişim İDE Mühendislik Copyright 2017